Aile Hekiminden Online Randevu Alma, Randevu Nasıl Alınır MHRS Randevu Sistemi

Aile Hekiminden Online Randevu Alma, Randevu Nasıl Alınır?  Randevu Nasıl Alınır MHRS Randevu Sistemi.Aile hekimi randevu alma mhrs randevu sistemi. Aile hekimlerinden de artık randevular online randevu sistemi ile internetten alınacak. Aile hekiminden online randevu almak da yine sağlık bakanlığının mhrs randevu sistemi üzerinden olacak. Aile hekiminden randevu almak için :

Aile Hekimi Randevu Şifresi Alma, Kayıt Olma Nasıl Yapılır?

Aile Hekimi Randevu Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım? Aile hekimi şifre hatırlatma

Aile Hekiminden Online Randevu Alma, Randevu Nasıl Alınır MHRS Randevu Sistemi

1-  http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ sitesini açın.

hastane-randevu-alma-sistemi

2- Karşınıza TC kimlik no ve şifre çıkacak. Bunları girin. (Kim için aile hekimine gidiyorsanız onun TC numarasını ve şifresini giriniz)

3- Karşınıza normal hastane randevu alma sayfası gelecek. Hemen altta kırmızı yuvarlakta “Aile Hekiminden Randevu Al” yazısını göreceksiniz. Buna basın.

aile-hekimi-randevu-1

 

5- Buna basınca alttaki resimde görüldüğü gibi sizin aile hekiminiz sağ üst tarafta gözükecek ve doktorunuzun uygun olduğu randevu saatleri gözükecek. Buradan yeşil olan yerler aile hekiminizin uygun olduğu saatlerdir bunlardan birini seçebilirsiniz. Randevu saatini seçmek için saatin üzerine tıklayın.

aile-hekimi-randevu-2

 

 

6- Randevu saatlerinden birine bastıktan sonra karşınıza randevuyu onaylama penceresi gelecek. Orada çıkan sayıyı kutucuğa girip randevunuzu onaylayın.

aile-hekimi-randevu-3-onaylama

 

Aile Hekiminizden randevu alma işlemi tamamlanmıştır. 

 

NOT : Aile hekiminizden randevuyu ikinci yol olarak Hastane Randevu Sistemi ALo 182 yi arayarak ta alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiye randevu almak istediğiniz aile hekimi bilgilerini vererek randevunuzu alabilirsiniz.

Aile Hekiminden Online Randevu Alma, Randevu Nasıl Alınır MHRS Randevu Sistemi” üzerine 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir