Gıdı Nasıl Eritilir? Gıdı Eritme Yöntemleri Gıdı Eritme Maskesi

Gıdı (çene altı)  yağlanması ve sarkmış bir gıdı kadınların korkulu rüyasıdır.Yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biridir. Bazı bayanların  yüzü yuvarlak hatlara sahip olduğu için gıdısı ( çene altı) sarkmış gibi görünür.Yağlanmış bir çene altından kurtulmak istiyorsanız bu yazımız tam da size göre. Sizler için yağlanmış bir gıdıyı eritmek için bakım maskesi tarifi ve gıdı eritme gıdı yağlanmasını yok etme egzersizleri hazırladık.Bu gıdı ( çene altı yağlanması) eritme egzersizi ve gıdı eritme maskesiyle kısa süre içinde oumlu sonuçlar alabileceksiniz.

Gıdı Eritme Maskesi

■Deniz tuzu

■Yosun

■Buğday çimi suyu

■Damıtık su (ütü suyu)

■Gliserin

■Sodyum

■Karbonat

Yukarıda saydığımız malzemeleri bir kap içersinde iyice karıştırın.İyice karıştırıp ezdikten sonra karışım lapa halini alınca gıdınıza yani çenenizin altına parmaklarınız yardımıyla iyice yedirin.Bu maske ile birlikte yaklaşık bir saat ile bir saat on beş dakika arası bekleyin.Bu maskeyi ara ara tekrarlayın. Gıdı sarkması üzerinde olumlu etkilerini görüp şaşıracaksınız. Çene altı sarkmalarına birebirdir.

Gıdı Eritme Egzersizleri Çene altı Yağlanması Egzersizleri

 Çocukken oynadığımız bir takım oyunların yüz bölgemizdeki yağlanmaları eritip yok ettiğini söylesem eminim ki çok şaşırırsanız. Ama biraz sonra bahsedeceğim yüz oyunları sayesinde gıdı sarkmasından ve yanak bölgesi yağlanmalarından kısa bir süre içinde kurtulabileceksiniz.Yani çocukken oynadığımız oyunlar bizi daha güzel bir yüze kavuşturacak.

İşte çene altı sarkması (gıdı yağlanması) ve yanak yağlanma egzersizleri….

  1. İlk olarak bir kaç kez derin nefes alarak gevşeyelim.
  2. İkinci olarak ağzımıza bolca hava doldurup yanaklarımızı bir balon gibi şişirelim.yanaklarımız şişmiş halde iken kaşlar yukarı kadırılsın.Bu halde 30 saniye bekleyin.
  3. Şimdide biraz önce yaptığımızın tam tersi olarak yanaklarımızdaki bütün havayı boşaltalım. Yanaklarımız ağzımızın içine çekilsin.Ağzımız kuş ağzı gibi olsun. Bu halde iken 30 saniye bekleyelim.
  4. Şimdi biraz gülümseyerek yüzümüzü rahatlatalım.
  5. Bu adımda tavana ( ya da gökyüzüne :)) ) bakar gibi yapıp 30 saniye bekleyelim.
  6. Son olarak yüz bölgemizdeki kasları 10 saniye sıkıyoruz ve gevşiyoruz. Bu hareketleri her gün tekrarlarsak yüzünüzün daha genç bir görünüme sahip olduğunu göreceksiniz.Sarkmalar yavaş yavaş azalacak ve yok olacak.

Sizinde önerileriniz var ise yorum olarak gönderirseniz sevinirim.

Gıdı Nasıl Eritilir? Gıdı Eritme Yöntemleri Gıdı Eritme Maskesi” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir