Hastane randevu sistemi saat kaçta açılıyor

Hastane randevu sistemi saat kaçta açılıyor? Yeni hastane randevu sistemi çıkmasıyla birlikte vatandaşların en çok merak ettiği şey hastane randevu sisteminin saat kaçta açıldığı. Artık hastanelerden randevu almak için sıra bekleme derdi yok. Hastane randevunuzu Alo 182 den ya da http://www.hastanerandevu.gov.tr/ adresinden alabiliyorsunuz. Peki hastane randevu sistemi belirli bir saatte mi açılıp kapanıyor.

Hastane randevu sistemi Alo 182 den ya da internetten alındığı için açılması ya da kapanması diye birşey yok. Sadece şu var : Hastane randevusunu diyelim ki bugün alacaksınız ve randevular ayın 15 ine kadar doldu. İşte o zaman size tavsiyem gece 12 yi bekleyin ve 12 yi geçince saat o zaman randevu almaya çalışın.

Böylece diyelim ki ayın 15 ine kadar ki randevular doluydu. Siz 12 yi geçtikten sonra almaya çalıştığınız zaman ayın 16 sına randevu almaya çalışmış oluyorsunuz ve böylece randevu alma şansınız olacaktır. Bunu ister internetten alırken isterseniz de 182 nolu telefonu ararken kullanabilirsiniz.

Hastane randevu sistemi saat kaçta açılıyor” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir