İstanbul’da Özel Ders

adminEĞİTİM0 Yorum15 Kasım 2013
Dersanelerin kapatılmasının gündemde olduğu şu günlerde, öğrencilerin özel ders alabilecekleri yerlerin niteliğinin de önemi artıyor. Öğrencinin okula yardımcı veya sınavlara yardımcı ek çalışma imkanlarını özel derslerle telafi etmesi gerekecek.
YGS, LYS gibi sınavlar çocuklarınızın geleceğini belirleyecek. Bu sınavlara iyi hazırlanmış olmak onlar için çok önemli. Deneyimli öğretmenlerimizin sağladığı sınav koçluğu hizmeti ile öğrencinizin gireceği sınavda hangi konulara hakim olduğu veya hangi konularda eksiği olduğunu öğrenebilir sınav gelmeden bu açıklarını kapatma fırsatını bulmalarını sağlayabilirsiniz. Bu analizin ardından öğrencinin alacağı özel ders yardımıyla eksiklerini kapatabilir ve sınavda hedeflediği puanı alabilecek imkana sahip olur.
Özel ders sektöründe sekiz yıllık tecrübesi ile Bireyselders Merkezi sizlere bu alandaki deneyimiyle en iyi hizmeti sunuyor. Kurumsallaşmış bir marka olan Bieryselders her geçen yıl öğretmen portföyünü arttırarak kalitesini de arttırıyor. Kurumsal özel dersin tek adresi Bireyselders Merkezi.
Etiketler: , ,

İstanbul’da Özel Ders Hakkında Yorum Yaz

Kategoriler

Hürriyet Bumerang

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar web analytics