Sultanbeyli Devlet Hastanesi Diş Randevusu Alma

Kıymetli ziyarteçilerimiz bu yazımızda TEV Sultanbeyli Devlet Hastanesinden diş randevusunun nasıl alınacağını anlatacağız.Diş randevusu alabilmek için yapmanız gerekenleri sıralayacağız.

Diş randevusu almak için için linke tıklayınız.

Gelen ekrandaki gerekli bilgileri doldurunuz. (üstteki resim)

Diş randevusu sadece Ahmet Yesevi Semt Polikliniğinde ( Derviş Ali Hesna Ceylan Polikliniği) vardır. Dolayısıyla üsteki resimde görüldüğü üzere hastane binasını seçerken Ahmet Yesevi Semt Polikliniğini ( Derviş Ali Hesna Ceylan Polikliniği) seçiniz.

Son olarak gelen ekrandan diş polikliniğini seçerek randevunuzu alınız. Sorularınız için mail atabilir ya da yorum yazabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Telefonla randevu

0216 564 24 64 numaralı telefonu arayarak operatörden muayene olmak istediğiniz branş veya doktora randevu alabilirsiniz. Operatörümüz sizi yönlendirecektir. T.C. Kimlik numaranızı bilmeniz ve istediğiniz branş ya da doktoru belirtmeniz yeterli olacaktır. Ücretlendirme Türk Telekom tarifesi üzerinden yapılacaktır.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi Diş Randevusu Alma” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar ..Periodontoloji bölümü var mı , eğer varsa oraya nasıl randevu alacagız . Normal diş muayenesine gelip de ordan sevkle mi periodontologa muayene olabiliriz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir