Uğur Mumcu İbni Sina Semt Polikliniği

adminSAĞLIK0 Yorum24 Mayıs 2011

Yakacık  Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin bünyesinde çalışan  Uğurmumcu Mahallesi İbni Sina Semt Polikliniğinin randevu ,iletişim ,ulaşım bilgileri hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Eksikliklerimiz veya eklemek istedikleriniz için yorumlarınızı bekliyoruz. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

İbni Sina Semt Polikliniğinden randevu almak için lütfen linke tıklayınız.

Laboratuvar Sonuçları için tıklayınız.

Uğur Mumcu Semt polikliniğine gitmek için ( yol tarifi , harita) krokiye tıklayınız.  ( Not:  Uğurmumcu Ptt Binası yanındadır.)

ADRES : Uğurmumcu Mah. Şeyhşamil Caddesi Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi.(Uğurmumcu PTT şubesi yanı.)

TEL : 0216 475 17 70

Telefonla Randevu: 0216 452 99 00

ÖRNEK OLARAK TELEFON İLE RANDEVU ALMAK?

1.0 216 452 99 00 numaralı randevu telefonumuzu arayınız. Sizi sesli yanıtlama sistemi karşılayacaktır. Lütfen dikkatle dinleyerek istediğiniz bölüm ve hekimi seçiniz.

2.Birinci adımda hangi tesiste muayene olmak istediğiniz sorulacaktır. İki seçenek sunulacaktır. 1-Merkez Poliklinikleri (Yakacık), 2-İbni Sina Semt Poliklinikleri (Uğur Mumcu) seçiminizi tuşlayınız.

3.İkinci adımda Branş seçmeniz istenecektir. Örnek: 1-Kadın Doğum, 2-Çocuk, 3- Aile Hekimliği vb tüm branşlar sırasıyla okunacaktır. İstediğiniz branşın numarasını tuşlayınız.

4.Üçüncü adımda seçtiğiniz branşta poliklinik yapan, ve randevuları arasında boşluk olan hekimler sayılacaktır. Randevuları dolan hekimler sayılmayacaktır. Muayene olmak istediğiniz hekim numarasını tuşlayarak hekim seçmiş olacaksınız. Bu numaralar her hekim için sabit olmayıp değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle seçtiğiniz hekiminizin numarasına dikkat ediniz.

5. Dördüncü adımda muayene olacak hastanın TC kimlik numarası sorulacaktır. 11 haneli TC kimlik numaranızı dikkatlice giriniz. Kontrol amacıyla yanıtlama sistemi tarafından numaranız size okunacaktır. Doğru ise 1 yanlış ise 2 tuşlamanız istenecektir. Yanlış girdiyseniz tekrar giriş yapmanız istenecektir.

6.Beşinci adımda Öğleden önce mi sonra mı muayene olmak istediğiniz sorulacaktır. Öğleden önce için 1 öğleden sonra için 2 tuşlamanız istenecektir.

7.Altıncı adımda yanıtlama sistemi belirlediğiniz zamanda boş olan en yakın randevuyu sizin için tutup size saati bildirerek sizden onay bekleyecektir. Okunan saati kabul ediyorsanız 1 etmiyorsanız 2 tuşlamanız gerekmektedir. Bu adımı kesinlikle atlamamalısınız, aksi takdirde randevunuz onaylanmamış olarak kalacaktır. Onayladıktan sonra randevu saatinden 30 dk önce hastanemizden randevunuzu müracaata dönüştürmek için hazır bulununuz.

NOT: ALINAN RANDEVULAR(TELEFON VEYA İNTERNET) ANCAK İNTERNET ÜZERİNDEN İPTAL EDİLEBİLİR.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Uğur Mumcu İbni Sina Semt Polikliniği Hakkında Yorum Yaz

Kategoriler

Hürriyet Bumerang

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar web analytics