Yeşilova Diş Hastanesi Randevu

adminSAĞLIK24 Yorum28 Nisan 2011

Cennet Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezi hakkında bilmek istediğiniz bütün bilgiler sitemizde yer almaktadır. Hepinize sağlıklı günler dileriz. Cennet Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinin internet randevu ,telefonla randevu ulaşım ve iletişim bilgileri :

Adres: Cennetmah.Yahya Kemal Beyazıt cad.No:32 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Tel :  (0212)    592 00 33

Cennet Yeşilova Diş Tedavi ve Protez Merkezinden online randevu almak için tıklayın.

İnternetten ve telofonla Randevu alma işlemi sabah 12:30’da başlayıp ertesi gün sabah saat 07:00′ de sona ermektedir.

2-Randevu sistemimiz randevuları bir gün sonraya vermektedir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü arayanlara Pazartesi gününe randevu verilir.

3-Sistemden randevu aldığınızda 7 gün içerisinde aynı TC numarasına yeni randevu verilmemektedir.

4-Randevusuna gelen hastaların yanlarında resimli kimlik belgesi bulundurmaları zorunludur. Aksi takdirde muayene edilmeyeceklerdir.

5-Hasta Kayıt birimimizden HEKİM SEÇME hakkınızı kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yeşilova Diş Hastanesi Randevu Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Ertan diyor ki:

  Dişim ağrıyor

 2. ayşe diyor ki:

  neden rande vu aLamıyorum.kaç haftadır uğraşıommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 3. H. Ali ŞAHİN diyor ki:

  Aylardır alamadığım randevuyu nasıl yorumlayabilirim ? saniyeyi bile takip ettim nerdeyse yinede muaffak olamadım herkese hizmet bu olsa gerek….

 4. gökhan diyor ki:

  arkadaşlar size bir formül vereyim işe çok yarıyo dişiniz çok ağrıdığında yanan sigaranın ateşine toz şeker dökün ve ordan çıkan pamuk şekeri kokusu var o dumanı burnunuzdan çekin ve 2 saniye sonra diş ağrısından kurtulun geçmiş olsun (dumanı tek birsefer çekin ağrının geçtiğini fark edeceksiniz)

  • bayram diyor ki:

   akrabalarını tedavi ettiriyorlar yada araya tanıdıklarını alıyor bu üçkağıtçılar hakkımı helal etmiyorum

 5. fery diyor ki:

  3 haftadır uğrasıyorum bir turlu randevu alamıyorum hep dolu hep dolu….

 6. büşra gökdemir diyor ki:

  dişlerim çok agrıyor acil randevü verin çok kötüyor kaç gündür geceleri hep agrı yyapıyor geceleri hep agrıyor lütfen yardımcı olun

 7. aslı diyor ki:

  allah be…… versin turkiye işte bunların yapacağı sistem bukadar çalışır adam gibi yapın yetmiyorsa dah fazla doktor ve hastane kurun milyonlarca insan ver istanbulda her gün de çoğalıyor yaşanacak yer değil ko….. şehri her şeyi zor internetten randevu almakmış adam gibi bir sistem kur önce belli bukadar insan yükleniyor ona göre kur sistemisi ahhal bilir kimlere peşkeş kekildi de yapıldı bu sistem bir halt yok beş para etmez allah be…. versin çoluğundan çocuğundan çıkar inşallahhhhhhhhhhhhh

 8. deniz diyor ki:

  ya siz nasıl insanlarsınınz 2 aydan beri bi randövü alamadım insanı çileden çıkarırsınız tam 12 30da açıorum sistem ya hata verir oyalatırır sonrada dolo der hay sizin allah belanızı v…..

 9. ayfer diyor ki:

  yahu şu aptal siteyi takip eden gören izleyen yokmu bu kadar şikayet var niye kimse dikkate almıyoo.illa başka yerleremi şikayet etmek lazım.randevu alınamıyor.herhengi bir saat kavramı yok sürekli ama sürekli dolu.kimler nezaman dolduryo bunları bilinmez.orda birileri yan gelip yatarken burda vatandaş sıkıntı çekiyor.ben bu işin peşini bırakmıycam bilginize..

 10. buraq diyor ki:

  …..sizin yapıcağınız ben siteninde hastaneninde ….. bütün dişler…………… ….. bi randevu 20 dk ya alınamaz mı …. bi tıklıyosun 20dk beklio sonra randevu dolmuştur o MetaSoft’unda yapacağı sitenin …… qelince size site yapmayı öğretim …….. . asp.ye bütün sayfayı yenileme özelliği vermişler sadece belli kısım yenilenmesi lazım sizin de ……..

 11. gonca diyor ki:

  yaa ben bu randevuyu aldım mı alamadım mı anlamadım saat dilimlerini de belirledim ama yıne de alamadım.. onaylama butonu çıkmıyo. ve başa dönüyo allah belanızı versin yaa..

 12. Gürsoy diyor ki:

  Nalet olsun böyle hizmete ve randevu sistemine 6 aydır ne telefon nede internetten randevu alamadım bunun başka yolumu varda biz bilmiyoruz….

 13. irfan diyor ki:

  Ben yeşilovada diş tedavisi gördüm bazı doktorlar iyi bazıları doktorlukla alakası yok adam dişi çekiyor yarısını bırakıyor daha sonradan siz dişin yarısını bırakmışsınız dediğimizde hayır o çene kemiği diyor başka doktora gösterdik ve sonuç çekerken diş bırakmış hemde kök filan değil dişin üstten aşağı yarısını kırarak almış sözde doktormuş ve doktorun adı …… dikkat edin

 14. gül diyor ki:

  randevu almak için şehiri yazdıktan sonra hastane ismi farketmez diyeceksiniz, orda hastane seçenekleri geliyor..

 15. mrvtt diyor ki:

  Ulaşım hangi minibüslerle yapiliyor nasıl giderim avcılardan bilgisi olan yazsın lütfen

Yeşilova Diş Hastanesi Randevu Hakkında Yorum Yaz

Kategoriler

Hürriyet Bumerang

E-Bülten

E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

İletişim Formu

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar web analytics